DAN LJUBEZNI

Datum objave: 28. februar, 2015 Zapisal: Miha Bevk   

Koalicija “Za otroke gre” vabi na shod “Dan Ljubezni”, ki bo v torek, 3.3.2015, ob 16.30 v Ljubljani pred Državnim zborom. V prijetnem, sproščenem vzdušju z glasbeno-kulturnim programom bomo pričevali o lepoti in pomenu materinske in očetovske ljubezni, poslanstvu starih staršev ter se zavzeli za srečno otroštvo naših otrok. Lepo vabljene družine, stari starši, botri, narodne noše… Za naše otroke gre! Po shodu bo v Uršulinski cerkvi ob 18.30 sveta maša.

Priporočamo v branje: Zakon velja enako za vse (pdf dokument)
Več informacij na: http://24kul.si/

ZOG _ PLAKAT_A_jpg - Kopija

Galerija slikKoledar dogodkov

Koledar

Ni prihajajočih dogodkov

Celoten koledar

Prijava na enovice župnije

Tedenska oznanila


Podatki nikakor ne bodo posredovani tretjim osebam.