Florijanova nedelja 2015

Datum objave: 11. maj, 2015 Zapisal: Miha Bevk   

V soboto, 9. maja, smo imeli celodnevno češčenje Najsvetejšega in ob koncu prejeli blagoslov. V nedeljo pa smo praznovali Florijanovo nedeljo in se pri sv. maši spomnili vseh živih in pokojnih gasilcev. Sv. maše so se že tradicionalno udeležila številna sosednja gasilska društva in prišli tako počastit njihovega priprošnika in zavetnika Sv. Florijana, ter Mengeška godba, ki je popestrila samo liturgijo. Ob koncu smo v procesiji odšli na ploščad pred osnovno šolo, kjer smo blagoslovili nov gasilski avto.

Spodaj si lahko ogledate galerijo slik, ki je nastala ob tej priložnosti.

Galerija slik: Florijanova nedelja in blagoslov gasilskega vozila 2015


Foto: Miha Gradišek, Franci Gradišek

Galerija slik: Florijanova nedelja 2015


Foto: Miha Bevk


Koledar dogodkov

Koledar

Ni prihajajočih dogodkov

Celoten koledar

Prijava na enovice župnije

Tedenska oznanila


Podatki nikakor ne bodo posredovani tretjim osebam.