Kaj lahko storimo? Zakon o zakonski zvezi in družini

Datum objave: 20. februar, 2015 Zapisal: Miha Bevk   

V slovenskem medijskem in političnem prostoru se je razplamtela debata o redefiniciji družine, ki po novem ne bi bila več zveza med možem in ženo, ampak skupnost dveh oseb. Pred glasovanjem v državnem zboru je potrebna javna razprava, predstavitev argumentov strokovnjakov in nato pametna odločitev.


V premislek dodajamo še drugo plat zvona, ki jo je v našem medijskem prostoru skoraj nemogoče slišati. Primer prihaja iz amriške države Massachusetts. Govori o posledicah sprejetja in izenačenju istospolne zakonske zveze z zvezo med možem in ženo. Pri tem so največje žrtve ravno otroci in mladostniki.

VIDEO: Razkritje: Kaj se je zgodilo v Massachussettsu po uzakonitvi istospolnih porok
VIDEO: Izgubil službo zaradi tvita v podporo družini in tradicionalnemu zakonu
VIDEO: Kako deluje indoktrinacija na področju teorije spola
VIDEO: Cvetličarka, ki je zavrnila okrasitev homoseksualne poroke. Zaradi diskriminacije jo tožijo in ji grozi izguba hiše in cvetličarne
VIDEO: Ruski dokumentarec Sodoma, film o LGBT lobiju

Koledar dogodkov

Koledar

Ni prihajajočih dogodkov

Celoten koledar

Prijava na enovice župnije

Tedenska oznanila


Podatki nikakor ne bodo posredovani tretjim osebam.