NUJNO OBVESTILO: ROMANJE V RIM 2020

Datum objave: 21. marec, 2020 Zapisal: Miha Bevk

Iz turistične agencije smo prejeli obvestilo, da je romanje v Rim v sodelovanju z Župnijo Vir zaradi izrednih razmer, ki vladajo v svetu in predvsem v Italiji zaradi COVID-19, prestavljeno na kasnejši termin. O novem terminu Vas bodo iz agencije obvestili takoj, ko prenehajo veljati izredne razmere. V nadaljevanju objavljamo tudi uradno obvestilo.

Download “OBVESTILO ROMARJEM ŽUPNIJA VIR TRZIN.pdf” OBVESTILO-ROMARJEM-ŽUPNIJA-VIR-.pdf – Downloaded 96 times – 434 KB

Spoštovani,

najprej Vam iskreno želimo, da OSTANETE ZDRAVI, in Vam svetujemo, da OSTANETE DOMA.

Zelo smo veseli in počaščeni, da ste za organizacijo romanja izbrali našo turistično agencijo in se v tako velikem številu prijavili na ROMANJE ŽUPNIJE VIR – RIM 2020 v terminu: 26.03. – 29.03.2020.

Prišel je trenutek, ko Vas moramo obvestiti, da ROMANJA ŽUPNIJE VIR IN TRZINV – RIM 2020 v terminu 26.03. – 29.03.2020 ne moremo izpeljati zaradi VIŠJE SILE – IZREDNIH RAZMER v EVROPI in SVETU.

Romanje je prestavljeno na kasnejši termin, ki Vam ga bomo sporočili TAKOJ po umiritvi oziroma končanju IZREDNIH RAZMER.

Z novim terminom izleta in vsemi ostalimi informacijami Vas bomo obvestili z dopisom po končanju IZREDNIH RAZMER.

Glede na izkazano zaupanje bomo zadeve vodili s ciljem obojestranskega zadovoljstva, pa tudi z veliko mero zaupanja ter razumevanja v danih okoliščinah.

Veselimo se novih romarskih doživetij z Vami.

SVET JE LEP. VSE DOBRO in Z BOGOM.

Vaša ZVEZDICA ZASPANKA
Sebastjan Pograjc, vodja agencije

P.S.:

V času IZREDNIH RAZMER naša turistična agencija NE OBRATUJE.

Vsa vprašanja nam pošiljajte na elektronski naslov: info@zvezdicazaspanka.si.

Odgovorili Vam bomo takoj, ko bo to mogoče.