Peticija za spoštovanje ljudi, ki praznujejo Božič in za odstavitev Jerneja Štromajerja!

Datum objave: 12. januar, 2020 Zapisal: Miha Bevk   

Lepo vas vabimo, da se pridružite peticiji ZA SPOŠTOVANJE LJUDI, KI PRAZNUJEJO BOŽIČ IN ZA ODSTAVITEV JERNEJA ŠTROMAJERJA, ki je ljudi, ki praznujejo Božič imenoval “umazane živali”. Pomembno je, da se mirno, kulturno in množično odzovemo na žalitve in nestrpnost, saj se bodo sicer čedalje pogosteje ponavljale in bodo vse hujše.

 

O razlogih za peticijo si preberite članke na povezavah:

 

Peticijo ponudite v podpis tudi tistim, ki ne uporabljajo računalnika. Natisnite peticijo v priponki, ponudite v podpis in pošljite podpise na naslov: Gibanje za otroke in družine, p.p. 2056, 1001 Ljubljana  
Obenem vas vabimo na prvi shod pred vlado, ki bo v sredo 15. 1. 2020 ob 16h!
 
Vnaprej hvala za vašo ponosno in pokončno držo.
Lepo pozdravljeni,
Metka Zevnik in Aleš Primc

Koledar dogodkov

Koledar

Ni prihajajočih dogodkov

Celoten koledar

Prijava na enovice župnije

Tedenska oznanila


Podatki nikakor ne bodo posredovani tretjim osebam.