Pridi bliže, sezi više!

Datum objave: 18. oktober, 2017 Zapisal: Miha Bevk   

V času jesenskih počitnic profesorji in profesorice Škofijske klasične gimnazije ter vzgojiteljice in vzgojitelji Jegličevega dijaškega doma ponovno pripravljajo pester počitniški program za osnovnošolce, ki obiskujejo 8. in 9. razred. Ustvarjalno-raziskovalne delavnice bodo letos potekale že petič. V dveh dneh se bo zvrstilo kar 18 različnih delavnic.

Večino delavnic si lahko osnovnošolci izberejo v enem od dveh terminov. Delavnice bodo potekale v četrtek, 2. 11., in petek, 3. 11. 2017. Dopoldanski del delavnic se prične ob 9.00 in traja do 11.30. Popoldanski termin pa se prične po kosilu ob 13.00 in traja do 15.00.

Pred pričetkom delavnic bo zavod odprl svoja vrata za sprejemanje osnovnošolcev že ob 8.00. Med tem ko bodo čakali na pričetek delavnic, si bodo lahko ogledali nekaj utrinkov življenja in dela na Škofijski klasični gimnaziji. Med dopoldanskimi in popoldanskimi delavnicami so vsi udeleženci delavnic povabljeni na brezplačno kosilo.

PRIJAVE NA SPLETNI STRANI: http://www.stanislav.si/izpostavljeno/pridi-blize-sezi-vise/


Koledar dogodkov

Koledar

Ni prihajajočih dogodkov

Celoten koledar

Prijava na enovice župnije

Tedenska oznanila


Podatki nikakor ne bodo posredovani tretjim osebam.