“Reci besedo” – Celoletna delavnica branja Božje besede in javnega nastopanja

Datum objave: 23. september, 2022 Zapisal: Miha Bevk   

Kako se čimbolje usposobiti za javno branje Božje besede, učinkovite nagovore in nastope?! Pod vodstvom mag. Andreja Vajevca se boste učili pravilne in učinkovite uporabe glasu, domišljije in čustvenega spomina. Delavnica “Reci besedo” bo vsak torek od 20. do 22. ure v Ksaverijevi dvorani cerkve sv. Jožefa (Vhod je iz dvorišča za cerkvijo. Možno je parkiranje avtomobila).

Priključitev skupini je možna kadarkoli. Andrej Vajevec se že več kot trideset let ukvarja s poučevanjem igranja in javnega nastopanja po sistemu Stanislavskega in Strasbergovi metodi v Igralskem studiu bratov Vajevec.


Koledar dogodkov

Koledar

Ni prihajajočih dogodkov

Celoten koledar

Prijava na enovice župnije

Tedenska oznanila


Podatki nikakor ne bodo posredovani tretjim osebam.