GALERIJA: Dela na župnijskem dvorišču

Datum objave: 8. december, 2017 Zapisal: Miha Bevk   

Župnijsko dvorišče je trenutno gradbišče. Pospešeno potekajo zemeljska dela, pri čemer bomo izolirali temelje župnišča, prestavili električni števec, prestavili vodomer, izkopali in odstranili stopnice in podest, uredili odtoke in temelje za klančino, položili tlakovce in asfalt ter na koncu postavili nadstrešek. Previdnost v okolici župnišča zato ne bo odveč!

Galerija slik: Dela na župnijskem dvorišču


Foto: Miha Gradišek, Boštjan Guček


Koledar dogodkov

Koledar

Dec
26
sre
(cel dan) Sv. Štefan in dan samostojnosti
Sv. Štefan in dan samostojnosti
Dec 26 (cel dan)
Državni praznik in tudi praznik prvega mučenca sv. Štefana. Pri maši bomo blagoslovili sol in vodo. Blagoslovljena sol se ne uporablja samo za živino, ampak jo lahko primešamo ostali jedilni ... [več]

Celoten koledar

Prijava na enovice župnije

Tedenska oznanila


Podatki nikakor ne bodo posredovani tretjim osebam.