ORATORIJ 2015

Datum objave: 30. junij, 2015 Zapisal: Miha Bevk   

Oratorij 2015 je že v teku! V prispevku si lahko ogledate kaj počnemo…

20150620_195747

Oratorij 2015 v Trzinu

V ponedeljek, 29. junija, smo otvorili Oratorij 2015. Animatorji smo se pred tem že dolgo srečevali na sestankih in naredili načrt, kako bo potekal letošnji oratorij in ostal vsem udeležencem v lepem spominu.

Glavni junaj letošnjega oratorija je sv. Dominik Savio, ki je umrl pri svojih 14 letih. Že v rosnih letih otroštva je imel poseben odnos z Bogom. Zaupal mu je majhne podrobnosti iz svojega življenja ter ga prosil za pomoč in pogum.

 

 

 

 

 

 

 

Takole smo v ponedeljek pričeli z oratorijem – HOČEM BITI SVET!

 

… spekli smo kruh in pobarvali majice 🙂

 

Z vlakom smo prispeli do romarske cerkve Marije Pomočnice na Rakovniku.


Koledar dogodkov

Koledar

Ni prihajajočih dogodkov

Celoten koledar

Prijava na enovice župnije

Tedenska oznanila


Podatki nikakor ne bodo posredovani tretjim osebam.