Dopis za sponzorje

Datum objave: 24. november, 2014 Zapisal: Miha Bevk   

V naši župniji letos praznujemo 40-letnico ustanovitve župnije. Ob priložnosti jubileja župnije smo se odločili, da izdamo Kroniko župnije Trzin. Ker je projekt kar obsežen, se obračamo na potencialne donatorje, da z nami sodelujejo. Vsi donatorji bodo objavljeni na koncu knjige. Več si lahko preberete v priloženi priponki.

Rok za donatorje smo podaljšali do 20.12. Iskrena zahvala vsem, ki ste se že odzvali. Svoje darove lahko nakažete na TRR župnije ali jih osebno prinesete v župnišče. Donatorstvo ni vezano samo na pravne subjekte, ampak lahko darujejo tudi fizične osebe. Predviden izid Kronike bo v sredini januarja. Vsem Bog povrni!

dopis-sponzorji
dopis za sponzorje


Koledar dogodkov

Koledar

Ni prihajajočih dogodkov

Celoten koledar

Prijava na enovice župnije

Tedenska oznanila


Podatki nikakor ne bodo posredovani tretjim osebam.