FOTO: Trobači in Oktet NSi

Datum objave: 13. januar, 2015 Zapisal: Miha Bevk   

28. decembra 2014 so nas že tradicionalno obiskali Trobači iz Mengša in nam z igranjem na trobila polepšali bogoslužje pri nedeljski sv. maši ob 8. uri. Teden dni kasneje, 4. januarja 2015, pa smo pri sv. maši ob 10. uri gostili Oktet NSi.

Oktet NSi sicer šteje 12 članov in delujejo drugo sezono. Nastopajo na različnih strankarskih prireditvah in svečanostih, poleg tega pa zelo radi zapojejo pri sv. mašah ter na drugih prireditvah. Najraje prepevajo domoljubne, slovenske pesmi, druge ljudske in umetne, pa tudi nabožne imajo v svojem repertoarju. Njihov umetniški vodja je Janez Cigler Kralj.

Galerija slik


Foto: Župnija Trzin, Franci Banko


Koledar dogodkov

Koledar

Ni prihajajočih dogodkov

Celoten koledar

Prijava na enovice župnije

Tedenska oznanila


Podatki nikakor ne bodo posredovani tretjim osebam.