Grb Župnije Trzin

T: (0590) 28587
F: (0590) 42422
E: zupnija.trzin@rkc.si

Katerega leta je bila ustanovljena naša župnija?
leta 1964

leta 1968

leta 1974

leta 1978

ne vem

Skupaj: 12
oznanila žu. list beseda ž.
želim se odjaviti »

AKTUALNE NOVICE V ŽUPNIJI
OB KONCU ORATORIJA ... - 2014-07-08 21:36:47

Otroke smo vprašali, kaj jim je bilo na oratoriju všeč (odgovorov, ki so vključevali vodno drčo nismo prešteli):

»Najboljša je bila velika igra, kjer smo jedli bobi palčke.«

»Najboljše so bile vodne igre, ker sem bil čist moker.«

»Animatorji so bili zelo dobri z nami.«

»Maša je bila zelo zanimiva.«

»Najboljš mi je bilo, ko so gasilci naredili peno.«

»Najbolj mi je bilo všeč, ko smo peli banse.«

»Ta-veliki ministranti so poskrbeli zame.«

»Imeli smo palačinke z nutelo.«

»Ko je padal dež, smo se igrali v cerkvi.«

Več o dogajanju na oratoriju si lahko pogledate v galeriji slik (link).

Oratorij Trzin se zahvaljuje sponzorjem, posebno tistim, ki so zagotovili vsakodnevno kosilo. Zahvaljuje se vsem dobrotnikom in tistim, ki so se s svojo molitvijo pridružili oratoriju.

ORATORIJ JE V POLNEM TEKUUUUU! - 2014-07-02 11:42:32

Še posebna zahvala pa Katji na čelu z animatorji: Barbaro, Francijem, Gajo, Klaro, Lauro, Manuelo, Maticem, Mihom, Petro, Sandro in Tjašo.

PRISRČNA ZAHVALA VSEM! Bog vam povrni!

POMEMBNO: VEROUK 2014/15 - 2014-05-29 14:13:09

V naslednji datoteki so pomembe informacije glede Vpisa k verouku 2014/15 in druge pomembne informacije kar se tiče verouka.

Za ogled datoteke kliknite na povezavo: verouk-2014_15.pdf ali pa tukaj - VPIS 2014/15

PROSIMO, DA SI VSEBINO DOBRO IN POZORNO PREBERETE, DA KASNEJE NE BO PRIHAJALO DO NEVEDNOSTI IN NEVŠEČNOSTI.

VIDEO POSNETEK SV. MAŠE IN FOTOGALERIJA - 2014-05-19 10:29:34

VABIMO VAS K OGLEDU BOGATE FOTOGALERIJE IZ FLORIJANOVE NEDELJE TER VIDEO POSNETKA SLOVESNE SV. MAŠE.

POVEZAVA DO FOTOGALERIJE: http://bit.ly/1jx1NbV
VIDEO: SPODAJ

V primeru, da Vam ne prikaže vseh slik (zaradi količine), pritisnite tipki CTRL+F5 na Vaši tipkovnici - spletna stran se bo ponovno naložila in ob tem se bodo naložile tudi 'manjkajoče' slike.

Po poteh sv. Florijana - 2014-05-11 12:33:53

Vabimo Vas k branju zapisa z romanja Po poteh sv. Florijana na Dunaju, kamor smo romali ministranti skupaj z gospodom župnikom med, 21.3. in 23.3.2014.

benediktinska opatija, Melk

FLORIJANOVA NEDELJA & PRAZNOVANJE 40LETNICE - 2014-05-11 07:25:14
PRETEKLI DOGODKI V ŽUPNIJI

Po poteh sv. Florijana

Med 21. 3. in 23. 3. smo se, z ministranti in gospodom župnikom, v lastni režiji odpravili na romanje po poteh sv. Florijana, na Dunaj. Ogledali smo si pomembne kraje, po katerih je hodil naš zavetnik sv. Florijan, ob tem pa smo si ogledali še veliko drugih cerkva in znamenitosti. Tako je bilo to romanje v duhu 40letnice župnije ki jo obhajamo letos in lep uvod v praznovanje tega dogodka.

Dogajanje ob jubilejnem letu 2014

Pregled vseh dogodkov, ki so se že zgodili v letu 2014, ob 40-letnici naše Župnije.
Več o dogodkih, ki še sledijo v tem letu, si lahko preberete na spletni strani (zgoraj in v napovedniku), aktualnih oznanilih ter Facebook strani. Vljudno vabljeni!
(prispevek se dopolnjuje)

Florjanova nedelja 2013

V soboto, 4. maja, je godoval naš farni zavetnik, sv. Florijan. Kot je že v navadi zadnja leta, smo imeli na ta dan celodnevno češčenje Najsvetejšega. Začeli smo z jutranjo sv. mašo, nato smo izpostavili Najsvetejše v češčenje do 19. ure. Češčenje smo sklenili s petimi litanijami in slovesno sv. mašo. Dopoldne so k sv. Florijanu tradicionalno priromali Homčani, nedelja pa je bila gasilsko obarvana - trzinski gasilci in njihovi gosti iz sosednjih krajev so se ob 10. uri udeležili sv. maše za žive in pokojne gasilce.

ZADNJE TRI FOTO GALERIJE

Oratorij 2014 - Na tvojo besedo    (kliknite za več fotografij)

Masa za starejse, bolnike, invalide 2014    (kliknite za več fotografij)

SLOVESNA FLORIJANOVA NEDELJA    (kliknite za več fotografij)

Za lepši pregled spletne strani je priporočljivo uporabiti brskalnik Firefox ali Opero. IE7 nikakor ni primeren!
Spletna stran ni optimatizirana za ogled z ločlivostjo zaslona ( px). Ozadja spletne strani niso na voljo.
Narejeno po oblikovni predlogi župnije Stična © Župnija Trzin - 2011/13. Vse pravice pridržane!
Graditelj: Miha Bevk - B3WK ;)