Grb Župnije Trzin

T: (0590) 28587
F: (0590) 42422
E: zupnija.trzin@rkc.si

oznanila žu. list beseda ž.
želim se odjaviti »

AKTUALNE NOVICE V ŽUPNIJI
Post in velika noč - 2014-02-27 16:25:26

velika noč 2014 trzin

(za povečavo kliknite na sliko ali pa si prinesite originalno datoteko .pdf)

Dogajanje ob jubilejnem letu 2014 - 2014-02-10 10:57:56

Povzetek dogodkov, ki so se že zgodili v jubilejnem letu 2014, si lahko ogledate s klikom na povezavo .

PRETEKLI DOGODKI V ŽUPNIJI

Dogajanje ob jubilejnem letu 2014

Pregled vseh dogodkov, ki so se že zgodili v letu 2014, ob 40-letnici naše Župnije.
Več o dogodkih, ki še sledijo v tem letu, si lahko preberete na spletni strani (zgoraj in v napovedniku), aktualnih oznanilih ter Facebook strani. Vljudno vabljeni!
(prispevek se dopolnjuje)

Florjanova nedelja 2013

V soboto, 4. maja, je godoval naš farni zavetnik, sv. Florijan. Kot je že v navadi zadnja leta, smo imeli na ta dan celodnevno češčenje Najsvetejšega. Začeli smo z jutranjo sv. mašo, nato smo izpostavili Najsvetejše v češčenje do 19. ure. Češčenje smo sklenili s petimi litanijami in slovesno sv. mašo. Dopoldne so k sv. Florijanu tradicionalno priromali Homčani, nedelja pa je bila gasilsko obarvana - trzinski gasilci in njihovi gosti iz sosednjih krajev so se ob 10. uri udeležili sv. maše za žive in pokojne gasilce.

Tradicionalni Božični koncert MePZ Svoboda Mengeš

V župniji se je 22. decembra 2012 odvil že tradicionalni božični koncert Mešanega pevskega zbora iz Mengša, pod vodstvom Aleksandra Spasića. Zapeli so nam devet pesmi in nam tako že pričarali božično vzdušje. Svoje je dodala tudi gostujoča Vokalna skupina Goldinar iz Postojne, pod vodstom Mihe Boleta.

ZADNJE TRI FOTO GALERIJE

Biserna poroka    (kliknite za več fotografij)

Masa za starejse, bolnike, invalide 2013    (kliknite za več fotografij)

Božično praznovanje 2013    (kliknite za več fotografij)

Za lepši pregled spletne strani je priporočljivo uporabiti brskalnik Firefox ali Opero. IE7 nikakor ni primeren!
Spletna stran ni optimatizirana za ogled z ločlivostjo zaslona ( px). Ozadja spletne strani niso na voljo.
Narejeno po oblikovni predlogi župnije Stična © Župnija Trzin - 2011/13. Vse pravice pridržane!
Graditelj: Miha Bevk - B3WK ;)