Obvestilo staršem

Datum objave: 17. september, 2014 Zapisal: Miha Bevk

Spoštovani starši, ki otroke vpisujete v 1. razred.

Vpis za šolsko leto 2014/15 smo v naši župniji imeli že v mesecu juniju. Kakšen posameznik se je našel tudi izven danih terminov za vpis. Jeseni vpis žal ni več mogoč. Obvestilo o vpisu in vse druge informacije v zvezi z veroukom so objavljene na spletni strani župnije, redno v nedeljskih oznanilih in tudi na oglasnih deskah župnije že od sredine maja naprej.
V tem dolgem obdobju štirih mesecev in počitnic verjamemo, da so se starši, ki so želeli vpisati otroke v prvi razred za to že odločili.
Iz spoštovanja do pisca oznanil, staršev, ki so si vzeli čas in v danih terminih vpisali otroke k verouku in iz zgornjih razlogov vpis v jeseni ni več mogoč.

Obilo božjega blagoslova želimo pri vzgoji.
Župnik s sodelavci pri verouku