Pogovor z misijonarkami v Ukrajini

Datum objave: 16. marec, 2022 Zapisal: Miha Bevk   

Spoštovani!

Vabimo vas na pogovor z misijonarji preko spleta. Na tretjem srečanju bodo v živo iz Ukrajine z nami s. Marta Meško, s. Barbara Peterlin in s. Jožica Sterle. Do nedavnega sta s. Marta in s. Barbara delovali v Kijevu, zaradi vojnih razmer pa sta se trenutno preselili na misijon v kraju Remeta ob meji s Slovaško, kjer deluje s. Jožica. Tam pomagajo beguncem, ki bežijo iz vzhoda Ukrajine.
Več o svojem delu in trenutnih razmerah v Ukrajini nam bodo misijonarke povedale v četrtek, 17. marca, ob 19.30, ko se nam bodo v živo iz Ukrajine pridružile na pogovornem večeru. Pogovorni večer bo potekal preko aplikacije Zoom.


Koledar dogodkov

Koledar

Ni prihajajočih dogodkov

Celoten koledar

Prijava na enovice župnije

Tedenska oznanila


Podatki nikakor ne bodo posredovani tretjim osebam.