Spletne kateheze za birmance

Datum objave: 15. april, 2020 Zapisal: Miha Bevk   

Birmanci. Vabljeni k spremljanju spletnih birmanskih katehez pod naslovom “Vstani! Kliče te!” Kateheze so na voljo na spletni strani: https://svetopismo.si/vstani/


V času koronavirusa, ko je tudi naše delovanje na Svetopisemski družbi omejeno, smo pripravili spletne kateheze za birmance, pod naslovom: »Vstani! Kliče te!«, ki jih lahko uporabite v pripravi na birmo. Vsaka kateheza vsebuje kratek filmček s pričevanjem, sledi kratko delo z Božjo besedo, na koncu pa birmanec najde še molitev in konkretno nalogo.
Prva kateheza je bila objavljena danes. Zaenkrat so previdene 4 kateheze, če pa bo zanimanje veliko, bomo pripravili še kakšno več. Vsak teden bo v ponedeljek na spletno stran dodana nova kateheza: https://svetopismo.si/vstani/
Obilo blagoslova vam želim.
s. Metka Kos


Koledar dogodkov

Koledar

Ni prihajajočih dogodkov

Celoten koledar

Prijava na enovice župnije

Tedenska oznanila


Podatki nikakor ne bodo posredovani tretjim osebam.