Spremenjena spletna stran

Datum objave: 19. september, 2014 Zapisal: Miha Bevk   

Spletna stran je bila zaradi vdora hekerjev, ki se je zgodil v četrtek, spremenjena – zato je na videz slabša od prejšnje različice te spletne strani. Kljub vsemu smo jo uspeli karseda hitro postaviti nazaj.
Na njej se nahajajo najpomembnejše informacije: aktualne stvari, tedenska oznanila, vse kar se tiče verouka in zakramentov.

Ostale stvari, kot so galerija in podobno, žal ne obstajajo. Kljub vsemu pa je že nekaj mesecev v pripravi povsem nova spletna stran, ki bo luč zagledala ob koncu tega jubilejnega leta za našo župnijo. Le-ta bo mnogo boljša od predhodnic in pa tudi mnogo bolj varna in zaščitena pred takšnimi in drugačnimi nepridipravi. Zato Vas že sedaj vabimo k nadaljnemu spremljanju spletne strani.

Zahvaljujemo se Vam za razumevanje
// administratorji


Koledar dogodkov

Koledar

Ni prihajajočih dogodkov

Celoten koledar

Prijava na enovice župnije

Tedenska oznanila


Podatki nikakor ne bodo posredovani tretjim osebam.