Vabila Skupnosti Emanuel za mlade

Datum objave: 3. maj, 2017 Zapisal: Miha Bevk   

Mladi! Skupnost Emanuel za vas v poletnih mesecih pripravlja 1) športno duhovni vikend v Planici in 2) Mednarodni forum za mlade. Vabilo si oglejte s klikom na preberi več.

Skupnost Emanuel vabi študente in dijake na INSEŠN – športno duhovni vikend v Planico od 26. do 28. maja 2017. Na programu: šport, druženje, sv. maše v naravi, molitev …
Informacije in prijave na: info.emladi@gmail.com


Skupnost Emanuel vabi mlade (od 17 do 27 leta) na MEDNARODNI FORUM ZA MLADE, ki bo od 1. do 5. avgusta v Altöttingu, tj. v Marijinem romarskem središču na Bavarskem v Nemčiji. Ob molitvi, pričevanjih, glasbi, muzikalu, s posebnimi gosti in z mladimi iz cele Evrope bomo dobili konkretne spodbude, kako uresničiti besede papeža Frančiška na SDM v Krakovu:

Nismo prišli na svet, da bi živeli lagodno, da bi iz življenja naredili kavč, ki nas uspava. Nasprotno, prišli smo zaradi nečesa drugega. Da bi pustili sled. Zelo žalostno je iti skozi življenje, ne da bi pustili sled.

Prijavite se lahko na info.emladi@gmail.com.


Koledar dogodkov

Koledar

Ni prihajajočih dogodkov

Celoten koledar

Prijava na enovice župnije

Tedenska oznanila


Podatki nikakor ne bodo posredovani tretjim osebam.