Vabilo na dneve odprtih vrat v Zavodu sv. Stanislava

Datum objave: 27. januar, 2021 Zapisal: Miha Bevk   

Škofijska klasična gimnazija in Jegličev dijaški dom vabita na dneve odprtih vrat in informativni dan.
Takole pišejo.

Razmišljaš o šolanju na gimnaziji? Te veseli naravoslovje ali jeziki, petje, morda šport, dramska igra, klasični jeziki s kulturo in še kaj? Rad/-a potuješ? Ti ni vseeno, kakšni so odnosi v tvojem razredu?

DNEVE ODPRTIH VRAT začnemo v soboto, 30. januarja, ob 10. uri z dogodkom v živo preko Zooma, v naslednjih dveh tednih pa bo vsak večer ob 18. uri na vrsti eno srečanje, kjer bomo predstavili zanimive poudarke našega programa (pouka in interesnih dejavnosti).

INFORMATIVNI DAN bo potekal v treh terminih, in sicer v petek, 12. februarja, ob 9. uri in ob 15. uri ter v soboto, 13. februarja, ob 10. uri. Vsakič se najprej srečamo v Zoomu, potem pa te čaka dogodivščina: interaktivni voden ogled šole in dijaškega doma, ki si ga boš lahko oblikoval/-a po svojih željah. Na koncu te bodo v pogovornih sobah v Zoomu čakali dijaki, nekdanji dijaki, profesorji, ravnatelja gimnazije in dijaškega doma ter svetovalna delavka, ki bodo z veseljem odgovarjali na tvoja vprašanja.

Do vseh dogodkov dostopaš preko spletne strani
vpis.stanislav.si
Objavljen bo program vsega dogajanja in še mnogo zanimivih ter koristnih informacij o naši šoli.
Letos bodo ti dogodki nedvomno drugačni od prejšnjih let, zato pa nič manj zanimivi.

Veselimo se tvojega obiska. V priponkah si lahko ogledaš tudi predstavitev naše šole in dijaškega doma.

Spremljaš nas lahko na družbenih omrežjih:
https://www.facebook.com/Skofijska
https://www.instagram.com/skofijskaklasicnagimnazija/

https://www.facebook.com/Jeglicev
https://www.instagram.com/jeglicevdijaskidom/

 

 

Download “Skofijska klasicna gimnazija - zgibanka.pdf” skg_gimnazija_zgibanka-1.pdf – Downloaded 33 times – 698 KB

Download “Dijaski dom zgibanka.pdf” jdd_dijaski_dom_zgibanka.pdf – Downloaded 22 times – 621 KB


Koledar dogodkov

Koledar

Ni prihajajočih dogodkov

Celoten koledar

Prijava na enovice župnije

Tedenska oznanila


Podatki nikakor ne bodo posredovani tretjim osebam.