Vabilo: Romanje na Moličko peč

Datum objave: 20. avgust, 2016 Zapisal: Miha Bevk   

Zadnjo sredo v avgustu (31.8.2016) vabimo na tradicionalno romanje na Moličko peč, kjer bo ob 12. uri sveta maša. Odhod iz Mengša bo ob 7. uri. Za več informacij se obrnite v župnišče (Trzin ali Mengeš). Lepo vabljeni, da se nam pridružite.

Mengeški in trzinski farani se bomo, tako kot že vrsto let, zadnjo sredo v avgustu odpravili na romanje na Moličko peč v Kamniško-Savinjskih Alpah. Pobudnik prvega romanja je bil leta 2002 naš takratni župnik Pavle Krt. V kapeli sv. bratov Cirila in Metoda bo tudi letos maša za pokojne planinske prijatelje.
Romanje na Moličko Peč 2014


Koledar dogodkov

Koledar

Ni prihajajočih dogodkov

Celoten koledar

Prijava na enovice župnije

Tedenska oznanila


Podatki nikakor ne bodo posredovani tretjim osebam.