Zvonjenje za mir v Ukrajini

Datum objave: 2. marec, 2022 Zapisal: Miha Bevk   

Zavod Slovenski pritrkovalci vabi slovenske župnije, da na pepelnično sredo, 2. marca 2022, ob 19.00 po cerkvah zvonijo zvonovi 5 minut in s tem vabijo vernike k molitvi. Ta dan smo povabljeni s strani svetega očeta in predsednika SŠK msgr. Stanislava Zoreta k molitvi in postu za mir v Ukrajini. Med zvonjenjem lahko zmolimo desetko rožnega venca s skrivnostjo in dodamo na koncu molitev “O Jezus odpusti nam…” ki je bila razodeta trem pastirčkom v Fatimi, v katerih je nebeška Mati Marija naročila, da naj se Rusija posveti njenemu Brezmadežnemu Srcu, ter dodajo vzklik “Kuge, lakote in vojne – reši nas o Gospod.” Prav tako verniki lahko zmolijo molitev k svetemu nadangelu Mihaelu.


Koledar dogodkov

Koledar

Ni prihajajočih dogodkov

Celoten koledar

Prijava na enovice župnije

Tedenska oznanila


Podatki nikakor ne bodo posredovani tretjim osebam.