Postni družinski projekt

Datum objave: 23. februar, 2018 Zapisal: Miha Bevk   

Namen družinskega projekta je osebna rast otrok ob pomoči družinskih članov in opravljanje naloge – tudi po zaključenem družinskem projektu (opravilo postane navada). Ker je škoda, da se dobre stvari ne bi širile, delile in množile, ste povabljeni, da tudi vi skupaj z otroki uporabite predloge, ki so navedeni spodaj. Konkretno se postni družinski projekt nanaša na molitev, odpoved in dobra dela. Namen je, da se skupaj pripravimo na veliko noč. Povabljeni, da s svojim zgledom otroku pomagate pri opravljanju nalog.

Več o projektu  🙂 >>>

Download “Postni družinski projekt” POSTNI-DRUZINSKI-PROJEKT-2018.pdf – Downloaded 143 times – 685 KB


Koledar dogodkov

Koledar

Ni prihajajočih dogodkov

Celoten koledar

Prijava na enovice župnije

Tedenska oznanila


Podatki nikakor ne bodo posredovani tretjim osebam.